Blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
22. 10. 2014 (cross), 3051x přečteno
Kapela Angels & Airwaves vypustila na net nový trailer k Poet Anderson The Dream Walker, animovaný film z produkce Toma DeLonga, kde se také představuje hudba z nadcházejícího alba Angels & Airwaves - The Dream Walker.


Kategorie: Ostatní | Reagovat (0)  

06. 10. 2014 (zedzetzed), 3284x přečteno
Tom DeLongem zastupující tentokráte Angels and Airwaves, hovoří nejen o novém singlu, ale i o smrti svého přítele a otce.


Kategorie: Rozhovor | Reagovat (2)  

02. 10. 2014 (cross), 3943x přečteno
Dnes se na internetu objevil první singl z desky POET nazvaný Paralyzed. Neobjevil se však na oficiálním kanále kapely, takže název se může lišit. Co na něj říkáte? Píseň naleznete např. na Vevo.com.
Aktualizace 4. 10.: Kapela se k uniklé písni vyjádřila tak, že to není finální verze. Té se dočkáme již v pondělí.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (7)  

31. 07. 2014 (cross), 2836x přečteno
Před několika dny dal Tom DeLonge na svůj instagram fotografii s hashtagy #Halloween #TheDreamWalker a #AngelsAndAirwaves. Objevily se pochopitelně spekulace, zda druhý zmíněný tag má hlubší význam. Fanoušek Angels & Airwaves si poté krátce promluvil s Davidem Kennedym ohledně nové desky a podělil se o informace: "Ráno jsem pokecal s Davidem v jeho coffee shopu. Nebyl moc sdílný ohledně záležitosti The Sleep Walker, ale zdál se mi překvapený, když jsem mu řekl, že Tom se o tomhle zmínil na internetu. Dal najevo, že jde o název alba. Taky jsem se ho optal, jak to s albem jde. Přirovnal to k 'stavění domu a fázi, kdy můžete vidět strukturu udávající tvar, ale stěny tam tak docela ještě nejsou'. Zdál se docela natěšený z toho, kam to směřuje a z Ilanova vlivu."
 


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

09. 07. 2014 (cross), 3027x přečteno
Zhruba před dvěma týdny kapela Angels & Airwaves oznámila, že basák Matt odchází. Dnes již víme, že jej zastoupí Eddie Breckinridge, který založil a také hrál v post-hardcorové kapele Thrice. Aktuální sestava je tedy tvořena Tomem, Davidem, Ilanem a nově Eddiem.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

26. 06. 2014 (cross), 3027x přečteno
Jsou to pouhé dva dny, kdy Tom veřejně prohlásil, že Matt Wachter již není bassákem kapely. Nyní Bob Bryar, který byl bubeníkem kapely My Chemical Romance, uveřejnil na svém instagramu nákres nové sestavy Angels & Airwaves. V ní zůstává dosavadní obsazení stejné, nicméně přibyla dvě nová jména - Jeff Pereira, který je blízký přítel kapely a také s nimi párkrát pobýval ve skupině a pak také někdo s iniciál BC. Jde zřejmě právě o Boba, který na instagramu používá přezdívku bcbryar. Na nákresu stojí zatím mimo stage. Musíme si tedy počkat na více informací.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

24. 06. 2014 (cross), 2627x přečteno
Tom DeLonge informoval o odchodu Matta z kapely. "Milujeme Matta! Jsme z toho smutní, ale má 3 skvělé děti a potřebuje být s nimi tenhle rok doma a být tátou... A my ho samozřejmě podporujeme. Čurácké vtipy a vzpomínky se nevytratí. Jsme pořád skvělí přátelé, takže nevyšilujte - Matt se k nám možná opět někdy připojí. Do té doby mu budu muset posílat nahaté fotky chlapů, abych ho rozesmál."


Kategorie: Matt Wachter | Reagovat (0)  

15. 05. 2014 (pirklosik), 3430x přečteno
Včera Tom uveřejnil podivné video, kde má v autě techniku ze svého studia a hovořil o rozsáhlém požáru. Jak jste si jistě všimli, Tom má zlomené dva zuby, nejspíš v tom záchranářském spěchu zakopl a zkoušel kvalitu svého chodníku. Více uvnitř.


Kategorie: Informace | Reagovat (4)  

28. 04. 2014 (cross), 3347x přečteno
Jak lze dočíst ze starších novinek u nás na webu, Ilan Rubin se značně podílí svými nápady na chystané desce Angels & Airwaves, jež má vyjít na podzim. Někteří z fanoušků mají z tohoto faktu radost, jelikož to přinese něco nového a jak zmínil sám Tom DeLonge - ten už převážně vše podstatné sdělil v předchozích albech.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (2)  

21. 04. 2014 (cross), 2809x přečteno
Mezi fanoušky již kolovaly zvěsti, že značný podíl na příštím albu Angels & Airwaves bude mít i bubeník Ilan Rubin. Vše nyní posvětil i DeLonge. Přečtěte si jeho vzkaz: Všechny desky Angels & Airwaves jsem napsal takřka sám. Tehdy jsem měl tolik co říct ... Ale brzy jsem byl ze sebe znuděný ... z mých fíglů, neřestí a rutiny v hraní. Je těžké kvantifikovat co vše Ilan Rubin do následujícího alba přidal ... Opravdu napsal a přispíval na každém kousku ... KAŽDÉ části, každém songu i nástroji spolu se mnou. Ve svém životě jsem se dosud nesetkal s lepším muzikantem. Byla výzva skloubit oba naše styly dohromady, ale když jsme na to před rokem přišli (tím myslím rok z naší dvouleté cesty), bylo to úchvatný. Celý vzkaz končí větou "This album is going to change things for us... Big time.", kterou nechávám bez překladu, abych nepozměnil její význam.


Kategorie: Tom DeLonge | Reagovat (1)  

20. 04. 2014 (cross), 2205x přečteno
Aaron Rubin, Ilanův bratr, zároveň koproducent a technik, odpovídal na instagramu na několik otázek fanoušků. Z jeho odpovědí vyplynulo, že na včera uveřejněné demo nahrávce zpívá Tom i Ilan. Ten zároveň napsal spoustu věcí pro řadu nástrojů, stejně jako Tom. A v brzké době se nedočkáme žádného nového singlu, začalo se pracovat na finalizování písní a vše, co jsme dosud slyšeli, byly jen demo verze. 90% všeho bude nahráno znovu. Padla i otázka týkající se Matta, konkrétně kde vůbec je. Dotaz zůstal bez reakce.


Kategorie: Informace | Reagovat (0)  

19. 04. 2014 (cross), 3291x přečteno
Angels & Airwaves slíbili, že na letošní Halloween vydají své další album. Pracují na něm i v těchto dnech a dnes Tom DeLonge uveřejnil další ukázku ze studia. Najdete ji na jeho Instagramu.


Kategorie: Angels & Airwaves | Reagovat (0)  

12. 04. 2014 (cross), 3054x přečteno
Již několik dní se objevovaly od členů kapely Angels & Airwaves různé indície, které se týkaly vydání nového díla. Tom DeLonge před chvílí na svém Twitteru oficiálně potvrdil, že se na Halloween (31. 10.) dočkáme nového alba, které bude zlomové v jejich kariéře. Také dodal, že na desce pracují 2 roky.


Kategorie: Tom DeLonge | Reagovat (1)  

02. 04. 2014 (cross), 2835x přečteno
Dle dříve zmíněné indície, kterou uveřejnil David Kennedy, by měl projekt POET od Angels & Airwaves vyjít letos na podzim. Zdá se to již jako potvrzené datum, jelikož s podobným náznakem přišel i Tom DeLonge, jenž na internet nahrál fotku POETa s hashtagem "halloween". Nyní byla dokonce spuštěna zcela nová stránka ToTheStarsInc.com, která zastřešuje několik projektů - kapelu Angels & Airwaves, film LOVE, projekt POET, server StrangeTimes a knihu The Lonely Astronaut.


Kategorie: Informace | Reagovat (2)  

22. 03. 2014 (cross), 4308x přečteno
David Kennedy, kytarista kapely Angels & Airwaves, na svém instagramu umístil fotku postavy POET, která pro fanoušky není ničím neznámým. V komentářích ho fanoušci žádali o nápovědu směřující k datu vydání tohoto projektu. David poté reagoval s tím, že nápověda je ukryta v popisu fotky - tedy v emotikonách prezentující listy stromů, jež s největší pravděpodobností značí právě podzim. Fotky najdete uvnitř.


Kategorie: David Kennedy | Reagovat (0)  

« Předchozí |  1   2   3   4   5   6   7  .....  46  | Další »

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se